Character size change
Route timetable Nagoya Main Line Express Meitetsu Gifu(NH60)for 06:32 minutesDPT
06:32DPT
Miai(NH11)
06:36ARR
Higashi Okazaki(NH13)
06:43ARR
Shin Anjō(NH17)
06:47ARR
Chiryū(NH19)
06:53ARR
Zengo(NH23)
06:58ARR
Narumi(NH27)
07:05ARR
Horita(NH32)
07:07ARR
Jingū-mae(NH33)
07:10ARR
Kanayama(NH34)
07:14ARR
Meitetsu Nagoya(NH36)
07:17ARR
Sakō(NH37)
07:21ARR
Sukaguchi(NH42)
07:24ARR
Shin Kiyosu(NH44)
07:29ARR
Kōnomiya(NH47)
07:34ARR
Meitetsu Ichinomiya(NH50)
07:38ARR
Shin Kisogawa(NH53)
07:42ARR
Kasamatsu(NH56)
07:48ARR
Meitetsu Gifu(NH60)