Character size change
Route timetable Nagoya Main Line Local Iwakura(IY07)for 08:20 minutesDPT
08:20DPT
Toyoake(NH22)
08:22ARR
Zengo(NH23)
08:24ARR
Chūkyō-keibajō-mae(NH24)
08:26ARR
Arimatsu(NH25)
08:28ARR
Sakyōyama(NH26)
08:31ARR
Narumi(NH27)
08:39ARR
Horita(NH32)
08:42ARR
Jingū-mae(NH33)
08:45ARR
Kanayama(NH34)
08:47ARR
Sannō(NH35)
08:51ARR
Meitetsu Nagoya(NH36)
08:54ARR
Sakō(NH37)
08:55ARR
Higashi Biwajima(NH38)
08:58ARR
Shimo Otai(IY01)
09:00ARR
Naka Otai(IY02)
09:02ARR
Kami Otai(IY03)
09:05ARR
Nishiharu(IY04)
09:07ARR
Tokushige・Nagoyageidai(IY05)
09:09ARR
Taisanji(IY06)
09:12ARR
Iwakura(IY07)