Character size change
Route timetable Nagoya Main Line Local Iwakura(IY07)for 08:30 minutesDPT
08:30DPT
Toyoake(NH22)
08:33ARR
Zengo(NH23)
08:41ARR
Chūkyō-keibajō-mae(NH24)
08:43ARR
Arimatsu(NH25)
08:45ARR
Sakyōyama(NH26)
08:48ARR
Narumi(NH27)
08:58ARR
Moto Hoshizaki(NH28)
09:01ARR
Moto Kasadera(NH29)
09:03ARR
Sakura(NH30)
09:05ARR
Yobitsugi(NH31)
09:07ARR
Horita(NH32)
09:12ARR
Jingū-mae(NH33)
09:15ARR
Kanayama(NH34)
09:18ARR
Sannō(NH35)
09:21ARR
Meitetsu Nagoya(NH36)
09:24ARR
Sakō(NH37)
09:25ARR
Higashi Biwajima(NH38)
09:28ARR
Shimo Otai(IY01)
09:30ARR
Naka Otai(IY02)
09:32ARR
Kami Otai(IY03)
09:35ARR
Nishiharu(IY04)
09:37ARR
Tokushige・Nagoyageidai(IY05)
09:39ARR
Taisanji(IY06)
09:42ARR
Iwakura(IY07)