Character size change
Route timetable Nagoya Main Line Express Meitetsu Gifu(NH60)for 22:00 minutesDPT
22:00DPT
Higashi Okazaki(NH13)
22:07ARR
Shin Anjō(NH17)
22:12ARR
Chiryū(NH19)
22:17ARR
Zengo(NH23)
22:22ARR
Narumi(NH27)
22:28ARR
Horita(NH32)
22:33ARR
Jingū-mae(NH33)
22:37ARR
Kanayama(NH34)
22:42ARR
Meitetsu Nagoya(NH36)
22:45ARR
Sakō(NH37)
22:50ARR
Sukaguchi(NH42)
22:52ARR
Shin Kiyosu(NH44)
22:55ARR
Ōsato(NH45)
22:58ARR
Kōnomiya(NH47)
23:03ARR
Meitetsu Ichinomiya(NH50)
23:07ARR
Shin Kisogawa(NH53)
23:11ARR
Kasamatsu(NH56)
23:17ARR
Meitetsu Gifu(NH60)