Character size change
Route timetable Nagoya Main Line Express Meitetsu Ichinomiya(NH50)for 15:12 minutesDPT
15:12DPT
Kō(NH04)
15:19ARR
Motojuku(NH08)
15:25ARR
Miai(NH11)
15:29ARR
Higashi Okazaki(NH13)
15:36ARR
Shin Anjō(NH17)
15:40ARR
Chiryū(NH19)
15:46ARR
Zengo(NH23)
15:49ARR
Arimatsu(NH25)
15:52ARR
Narumi(NH27)
15:58ARR
Horita(NH32)
16:03ARR
Jingū-mae(NH33)
16:07ARR
Kanayama(NH34)
16:12ARR
Meitetsu Nagoya(NH36)
16:15ARR
Sakō(NH37)
16:19ARR
Futatsu-iri(NH40)
16:21ARR
Sukaguchi(NH42)
16:23ARR
Shin Kiyosu(NH44)
16:28ARR
Kōnomiya(NH47)
16:33ARR
Meitetsu Ichinomiya(NH50)