Character size change
Route timetable Nagoya Main Line Express Higashi Okazaki(NH13)for 22:54 minutesDPT
22:54DPT
Meitetsu Gifu(NH60)
22:59ARR
Kasamatsu(NH56)
23:03ARR
Shin Kisogawa(NH53)
23:07ARR
Meitetsu Ichinomiya(NH50)
23:12ARR
Kōnomiya(NH47)
23:17ARR
Shin Kiyosu(NH44)
23:20ARR
Sukaguchi(NH42)
23:24ARR
Sakō(NH37)
23:27ARR
Meitetsu Nagoya(NH36)
23:31ARR
Kanayama(NH34)
23:34ARR
Jingū-mae(NH33)
23:37ARR
Horita(NH32)
23:42ARR
Narumi(NH27)
23:47ARR
Zengo(NH23)
23:53ARR
Chiryū(NH19)
23:56ARR
Ushida(NH18)
23:59ARR
Shin Anjō(NH17)
00:06ARR
Utō(NH16)
00:09ARR
Yahagibashi(NH15)
00:11ARR
Okazakikōen-mae(NH14)
00:14ARR
Higashi Okazaki(NH13)